Tüm Çeşitleri İle Anti-Aging

Yıllar geçiyor ve her geçen yıl bizim üzerimizde olumlu yada olumsuz bir etki bırakıyor. Tüm bu etkiler cildimizde birikiyor, bize kırışıklık olarak geri dönüyorlar. Yıllar geçerken, kendimizi bırakmamaya özen göstermeli,doğru cilt bakımları ile yılların bize sadece anı bırakmasını sağlamalıyız. Antiaging-Yaşlanma karşıtı kelime anlamı olarak mümkün değil ancak güzel yaşlanmak mümkün. Dünya’da çok teknolojik sistemler ve cihazlarla güzel yaşlanmanın önü açılıyor.

“Anti-aging”in en önemli sırrı önceden önlem almak, bugün doktorlar 25 yaşında uygun anti-aging ürünlerin kullanımına başlanması gerektiğini, tabi ki sadece cilt bakımıyla değil sağlıklı yaşamı tercih ederek güzel yaşlanmanın mümkün olduğunu söylüyorlar.

Cildinizde derin kırışıklık oluşumunu önlemek için mutlaka cildinize iyi bakmanız gerekmektedir. Gece makyajınızı silmeden uyumamalı, besleyici, nemlendirici krem ve maske uygulaması yapmalısınız. Anti-aging özellikteki ürünlerden destek almalı, tüm bunların dışında mutlaka yaz kış güneş koruyucu ürünler kullanılmalı.

Beslenmede, cilt sağlığı için önemli 3 vitamin vardır. E, C ve K vitaminleri.

E vitamini, cildinizi serbest radikallerden uzaklaştırır, zararlı ışınlardan korur, UV ışınlarına karşı cildinizi destekler.

K vitamini, göz altlarındaki kırışıklıklara neden olan kılcal damarları besler ve onları uyararak morlukların tedavisini sağlar. K vitamini koyu yeşil yapraklı sebzelerde, brokoli ve lahanada bolca bulunur.

C vitamini, cilde sıkılaştırır ve enerji verir. Sağlıkla parlayan bir ciltte kavuşmanızda size yardımcı olur.

Peki bu işin birde cerrahi boyutu var. Botox’u bilmeyen yoktur herhalde.
Botox estetik alanında bir devrimdir. Alın ve göz çevresindeki kırışıklıkların giderilmesinde başarısı oldukça yüksektir. Cerrahi müdahale ve botox ile kırışıklık tedavisinde yaş sınırını belirlemek oldukça güç. Hatta yaş sınırı yok,derin kırışıklıklar hangi yaşta varsa o yaşta uygulama yapılabiliyor.

Çok ileri yaşlarda botox’da etki olmuyor cerrahi müdahale gerekebiliyor. Botox’un kanıtlanmış olumsuz bir etkisi yok,ancak müdahaleyi yapan klinikten veya kişiden kaynaklı problemler yaşandığı bilinmekte.

Ancak kim cildine iğnelerin batırılmasını ister? Yada sonuç alıp alamayacağını bilmeden krem kullanım sürecine kim girer?

Peki kim iğne olmadan cildinde botox etkisi görmek ister?

Hem anında hem uzun vadede etki herkesi tatmin eder. Düşünün ki bir krem kullanıyorsunuz, cildinizde gösterdiği etkinliği 1 dakika içerisinde hissedebiliyorsunuz. Tabi ki 1 dakikada aktifleşen hissiyat gün içerisinde geçiyor, ama kurtarıcı. Akşam düğün var, yada bir toplantı var daha canlı,sıkı bir cilt ile katılmak sizinde hakkınız. Sürekli kullanımda ise etkisi kalıcı. Anında etki eden ürünün, zamanla yaptığı etkiden şüphe etmek mümkün mü? Hemde bu ürün eczanelerde satılıyorsa?

İşte One Minute Krem 2si bir arada hücre enerjisi sloganı ile yola çıkmış ve tüm Dünyada cilt sıkılaştırıcı etkisi bilinen Alg extresi ve anti-aging konusunda etkileri kanıtlanmış PEPHA®-TIGHT içeren,mükemmel bir üründür.

 

 

admin

Bunları da Beğenebilirsin

No Comment

Leave your thought