Mezuniyetinizde Kötü Makyaj Maduru Olmayın

Mezuniyet baloları, düğünler yaz sezonu ile birlikte patlama yaşıyor. Bizde bu özel günlere damga vurmak istiyoruz. Gecenin yıldızı olmak için kendimizi simlere, parıltılara boğmaya gerek yok. Herkesin birbiri ile yarış halinde olduğu gecelerde iddianızı konuşturmak istiyorsanız, işte size birkaç tüyo.

Bu tarz gecelerde, daha iddialı olmak için yapılan makyajlar olsun,  giyilen abartılı kıyafetler olsun tam olarak size fiyasko olarak geri döner öncelikle bunu unutmayın. Yıllar sonra dönüp fotoğraflara baktığınızda kendinizi yine beğenmek, fotoğrafları yırtıp atmamak için doğallıktan uzaklaşmamak en güzeli olacaktır.

İlkokul mezuniyeti için hafif bir göz kalemi, rimel ve doğal tonlarda bir parlatıcı kesinlikle yeterli olacaktır. Lise mezuniyetinde ise yine doğal tonlarda yapılacak, kıyafet ile uyumlu bir makyaj sizi daha iddialı yapacaktır emin olun.

Yeni bir hayata adım attığınız bu günlerde kendinizi başka biri gibi göstermeye inanın gerek yok. Kendine en çok yakışanı seçin, abartıdan uzak durun.

Hazırlık için, mezuniyet gecesinden hemen 1 gün önce bakım yapmayın, bildiğiniz markalardan uzaklaşmayın. Herhangi bir aksilik, bir alerjik reaksiyon riski almayın. Mezuniyetten bir hafta önce bir maske ile cildinizi temizlemek ve arındırmak en doğru adım olacaktır.

Gözaltı morlukları, lekeler ve kırmızılıklardan kurtulmadın en hızlı yolu tabi ki kapatıcı. Bu yaşlarda morluk, ve kahverengilik problemi pek görülmez ama yinede böyle bir şikayetiniz var ise, ince, doğal tonlarda bir fondöten işinizi görecektir.

Bu özel günlerde en önemli konu makyaj sabitlemek. Terden, sıcaktan makyajının akmasını kimse istemez. Rimel, ruj, kalem, eyeliner gibi malzemelerinizin mutlaka waterproff olanlarını tercih edin.

Cilt makyajınızda ise, bir sabitleyici baz ve kalıcılığı yüksek bir fondöten en büyük yardımcılarınız olacaktır.

Fondöten seçiminde cildinizi aydınlık ve doğal gösterecek bir ürün seçmelisiniz. Bununiçin ISOLDE Magic Fondöteni tercih edebilirsiniz. Magic fondöten tek renk olduğu için,tüm cilt tipleri ile uyumluğu olduğu için ve dermatolojik olarak test edildiği için size en uygunu olacaktır. Normal nemlendici kremler ile karıştırarak uyguladığınızda renk tonu ile istediğiniz gibi oynayabilir, yüz şeklinize göre counteur uygulaması da yapabilirsiniz. Bu nedenlerle Magic Fondöten oldukça alternatifli ve yardımcı bir ürün olacaktır.

Isolde Makyaj bazı ise, makyajınızı sabitlemede, gözeneklerinizi ve göz çevrenizdeki çizgileri doldurarak daha düzgün bir cilt görünümüne kavuşmanız için bir ilüzyon etkisi yaratacaktır.

admin

Bunları da Beğenebilirsin

No Comment

Leave your thought